Leczenie odwykowe dla kobiet

 

AGNUS to prywatny ośrodek, w którym leczy się m.in. kobiety uzależnione od alkoholu. To zjawisko, które niestety nawarstwia się w ostatnich latach. Alkoholizm jest schorzeniem przewlekłym, które postępuje z czasem i może trwać latami. Często samej trudno wyjść z nałogu. Aby więc leczenie alkoholizmu przyniosło efekt, warto rozważyć opcję jaką są ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu dla kobiet. To miejsca, w którym szereg lekarzy i terapeutów jest w stanie pomóc z walce z chorobą alkoholową.

W Polsce funkcjonują różne ośrodki leczenia alkoholizmu kobiet. Nasza poradnia, oprócz tego, że wyróżnia się gronem specjalistów w postaci m.in. terapeutów uzależnień, współuzależnienia i uzależnień behawioralnych i dietetyka, to zajmuje się kompleksowym leczeniem alkoholizmu kobiet poprzez różne formy terapii. Prywatna poradnia leczenia alkoholizmu dla kobiet AGNUS mieści się na obrzeżach Poznania, w bardzo spokojnej okolicy. Bliskość natury (jeziora, lasy) sprzyja w realizacji leczenia i wyciszeniu się pacjentek. Terapia przygotowana jest pod indywidualnym kątem – każda z kobiet ma bowiem inne potrzeby. W ośrodku leczenie uzależnień od alkoholu obejmuje program terapeutyczny, który w niektórych przypadkach poprzedzony jest detoksem. Dla kobiet oznacza to, że poddawane są medycznemu odtruciu alkoholowemu, które prowadzi do wytrzeźwienia organizmu. Jest to bezpieczny sposób na to, aby wejść w stan abstynencji.

W prywatnej poradni, oprócz oferty leczenia alkoholizmu dla kobiet, proponujemy także pomoc rodzinom osób uzależnionych. Często bowiem bliscy nieświadomie pomagają w piciu, ochraniają uzależnioną od alkoholu kobietę, nie robią nic w kierunku przyspieszenia decyzji o podjęciu leczenia w specjalistycznym ośrodku. Boją się wstydu, więc wolą ukrywać ten fakt. Tymczasem w naszej prywatnej poradni mogą dostać wskazówki jak postępować w takich sytuacjach, aby również służyć wsparciem kobiecie uzależnionej od alkoholu.

Z tych właśnie powodów warto wybrać prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu kobiet AGNUS.

Skontaktuj się z nami

ul. Spławie 48
61-312 Poznań
telefon: 533 221 555
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.